Part Number 8-680508 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $77.55


Product Highlights
| Part Number | 8-680508 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098079318 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 29, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.80 cm |
| Width | 35.80 cm |
| Height | 5.60 cm |
| Weight | 13.50 kg |