Part Number 8-680404 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $45.63


Product Highlights
| Part Number | 8-680404 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098103389 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 13, 2006 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.90 cm |
| Width | 30.90 cm |
| Height | 5.90 cm |
| Weight | 8.61 kg |