Part Number 8-680319 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $38.30


Product Highlights
| Part Number | 8-680319 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098044668 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 14, 2006 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.80 cm |
| Width | 28.80 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 7.17 kg |