Part Number 8-680305 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $91.79


Product Highlights
| Part Number | 8-680305 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098048444 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 23, 2007 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 37.70 cm |
| Width | 37.70 cm |
| Height | 10.60 cm |
| Weight | 17.90 kg |