Part Number 8-680280 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $77.04


Product Highlights
| Part Number | 8-680280 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098087443 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 18, 2007 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 10.70 cm |
| Weight | 14.85 kg |