Part Number 8-680166 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $52.78


Product Highlights
| Part Number | 8-680166 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098034461 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 13, 2005 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 6.80 cm |
| Weight | 10.74 kg |