Part Number 8-680025 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $30.80


Product Highlights
| Part Number | 8-680025 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098007021 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 11, 2002 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 28.60 cm |
| Width | 28.60 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 6.20 kg |