Part Number 8-582458 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $71.79


Product Highlights
| Part Number | 8-582458 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098065106 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 35.30 cm |
| Width | 35.30 cm |
| Height | 6.90 cm |
| Weight | 13.50 kg |