Part Number 8-581912 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $70.10


Product Highlights
| Part Number | 8-581912 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098065021 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 7.10 cm |
| Weight | 11.96 kg |