Part Number 8-581048 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $62.64


Product Highlights
| Part Number | 8-581048 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098174655 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 23, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 33.10 cm |
| Width | 33.10 cm |
| Height | 7.10 cm |
| Weight | 10.61 kg |