Part Number 8-580410 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $35.49


Product Highlights
| Part Number | 8-580410 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098048512 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 7, 2007 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.80 cm |
| Width | 28.80 cm |
| Height | 5.70 cm |
| Weight | 6.95 kg |