Part Number 8-580387 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $56.21


Product Highlights
| Part Number | 8-580387 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098079257 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 14, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 33.10 cm |
| Width | 33.10 cm |
| Height | 5.90 cm |
| Weight | 9.85 kg |