Part Number 8-580212 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $30.51


Product Highlights
| Part Number | 8-580212 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098057460 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 5, 2007 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 26.60 cm |
| Width | 26.60 cm |
| Height | 5.10 cm |
| Weight | 5.66 kg |