Part Number 8-580137 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $30.21


Product Highlights
| Part Number | 8-580137 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098026480 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 4, 2005 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 26.40 cm |
| Width | 26.40 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 5.85 kg |