Part Number 8-56549 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $34.18


Product Highlights
| Part Number | 8-56549 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098006284 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.60 cm |
| Width | 29.60 cm |
| Height | 4.90 cm |
| Weight | 6.78 kg |