Part Number CMX-D1467 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $39.33


Product Highlights
| Part Number | CMX-D1467 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098837550 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 2, 2021 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 2.24 kg |