Part Number BAN-8PK2045 | Brand: Bando | 3 items in stock
CA $51.02


Product Highlights
| Part Number | BAN-8PK2045 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator and Power Steering |
| UPC | 649717015701 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 8, 2020 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 10.60 cm |
| Height | 3.80 cm |
| Weight | 0.27 kg |