Part Number BAN-7PK1635 | Brand: Bando | 2 items in stock
CA $38.50


Product Highlights
| Part Number | BAN-7PK1635 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator and Power Steering |
| UPC | 649717220112 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 22, 2016 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 26.50 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 3.00 cm |
| Weight | 0.19 kg |