Part Number BAN-6PK1555 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $38.28


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1555 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator and Power Steering |
| UPC | 649717134907 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 8, 2020 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 24.20 cm |
| Width | 8.10 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.16 kg |