Part Number BAN-6PK1450 | Brand: Bando | 10 items in stock
CA $31.23


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1450 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator and Power Steering |
| UPC | 649717233679 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 18, 2024 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 22.60 cm |
| Width | 7.60 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.32 kg |