Part Number BAN-5PK1765 | Brand: Bando | 1 items in stock
CA $23.27


Product Highlights
| Part Number | BAN-5PK1765 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator and Air Conditioning |
| UPC | 649717236335 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 29, 2016 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 2.00 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 0.14 kg |