Part Number BAN-8PK3160 | Brand: Bando | 10 items in stock
CA $82.12


Product Highlights
| Part Number | BAN-8PK3160 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator, Air Conditioning and Power |
| UPC | 649717285098 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 18, 2024 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 12.40 cm |
| Height | 3.80 cm |
| Weight | 0.91 kg |