Part Number BAN-8PK2515 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $55.20


Product Highlights
| Part Number | BAN-8PK2515 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator, Air Conditioning and Power |
| UPC | 649717015787 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.00 cm |
| Weight | 0.30 kg |