Part Number BAN-6PK2320 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $48.43


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK2320 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator, Air Conditioning and Power |
| UPC | 649717172015 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 2, 2015 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 2.50 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 0.16 kg |