Part Number BAN-6PK1685 | Brand: Bando | 3 items in stock
CA $34.30


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1685 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator, Air Conditioning and Power |
| UPC | 649717134914 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 2, 2015 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 26.50 cm |
| Width | 2.50 cm |
| Height | 10.00 cm |
| Weight | 0.16 kg |