Part Number BAN-6PK1219A | Brand: Bando | 4 items in stock
CA $35.26


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1219A |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator, Air Conditioning and Power |
| UPC | 649717285036 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 2, 2015 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.12 kg |