Part Number BAN-5PK1665 | Brand: Bando | 3 items in stock
CA $34.06


Product Highlights
| Part Number | BAN-5PK1665 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Alternator, Air Conditioning and Power |
| UPC | 649717259709 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 2, 2015 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 8.50 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.14 kg |