Part Number BAN-5DPK1550 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $83.86


Product Highlights
| Part Number | BAN-5DPK1550 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Water Pump, Air Conditioning and Power Steering |
| UPC | 649717302382 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 18, 2024 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 24.10 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.29 kg |