Part Number BAN-4PK1400 | Brand: Bando | 1 items in stock
CA $17.19


Product Highlights
| Part Number | BAN-4PK1400 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Power Steering and Air Conditioning |
| UPC | 649717251499 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 8, 2011 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 22.50 cm |
| Width | 8.50 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.09 kg |