Part Number BAN-3PK1200 | Brand: Bando | 1 items in stock
CA $19.24


Product Highlights
| Part Number | BAN-3PK1200 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Power Steering |
| UPC | 649717254001 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 2, 2015 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 2.00 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 0.07 kg |