Part Number BAN-6PK1715 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $37.15


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1715 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Main Drive |
| UPC | 649717003012 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 1, 2010 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.18 kg |