Part Number BAN-4PK1245 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $21.07


Product Highlights
| Part Number | BAN-4PK1245 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Alternator and Power Steering |
| UPC | 649717001346 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 8, 2020 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 10.30 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.08 kg |