Part Number BAN-5PK1750 | Brand: Bando | 3 items in stock
CA $35.52


Product Highlights
| Part Number | BAN-5PK1750 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Alternator and Air Conditioning |
| UPC | 649717014537 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 18, 2024 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 27.20 cm |
| Width | 9.10 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.32 kg |