Part Number BAN-5PK1140 | Brand: Bando | 7 items in stock
CA $21.42


Product Highlights
| Part Number | BAN-5PK1140 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Alternator |
| UPC | 649717233778 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 8, 2020 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 25.90 cm |
| Width | 9.40 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.10 kg |