Part Number BAN-8PK3105 | Brand: Bando | 3 items in stock
CA $68.93


Product Highlights
| Part Number | BAN-8PK3105 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Air Conditioning, Alternator and Power Steering |
| UPC | 649717155421 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 27, 2010 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 4.00 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 0.45 kg |