Part Number BAN-8PK1781 | Brand: Bando | 7 items in stock
CA $51.56


Product Highlights
| Part Number | BAN-8PK1781 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Air Conditioning, Alternator and Power Steering |
| UPC | 649717220402 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 18, 2024 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 27.70 cm |
| Width | 9.20 cm |
| Height | 3.80 cm |
| Weight | 0.53 kg |