Part Number BAN-8PK1395 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $36.20


Product Highlights
| Part Number | BAN-8PK1395 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Air Conditioning, Alternator and Power Steering |
| UPC | 649717013011 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 8, 2020 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 11.60 cm |
| Height | 3.80 cm |
| Weight | 0.19 kg |