Part Number BAN-6PK1660 | Brand: Bando | 6 items in stock
CA $48.88


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1660 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Air Conditioning, Alternator and Power Steering |
| UPC | 649717152123 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 20, 2009 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.14 kg |