Part Number BAN-8PK3210 | Brand: Bando | 5 items in stock
CA $72.76


Product Highlights
| Part Number | BAN-8PK3210 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Accessory Drive |
| UPC | 649717258573 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 2, 2015 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 3.00 cm |
| Height | 10.00 cm |
| Weight | 0.45 kg |