Part Number BAN-7PK2035 | Brand: Bando | 4 items in stock
CA $59.77


Product Highlights
| Part Number | BAN-7PK2035 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Accessory Drive |
| UPC | 649717259877 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 21, 2016 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 14.00 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.24 kg |