Part Number BAN-7PK1680 | Brand: Bando | 8 items in stock
CA $42.31


Product Highlights
| Part Number | BAN-7PK1680 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Accessory Drive |
| UPC | 649717252380 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 8, 2020 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 26.20 cm |
| Width | 8.70 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.20 kg |