Part Number BAN-6PK2620 | Brand: Bando | 3 items in stock
CA $46.51


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK2620 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Accessory Drive |
| UPC | 649717014957 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 8, 2020 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 10.30 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.26 kg |