Part Number BAN-6PK1955 | Brand: Bando | 10 items in stock
CA $37.96


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1955 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Accessory Drive |
| UPC | 649717003111 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 14, 2011 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 9.50 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.18 kg |