Part Number BAN-6PK1410 | Brand: Bando | 2 items in stock
CA $30.95


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1410 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Accessory Drive |
| UPC | 649717014735 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 24, 2010 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 23.00 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.14 kg |