Part Number BAN-6PK1150 | Brand: Bando | 1 items in stock
CA $25.35


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1150 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Accessory Drive |
| UPC | 649717002596 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 18, 2024 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 26.10 cm |
| Width | 9.50 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.26 kg |