Part Number BAN-6PK1130 | Brand: Bando | Out of Stock
CA $25.05


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1130 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Accessory Drive |
| UPC | 649717002565 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 8, 2020 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 25.70 cm |
| Width | 9.40 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.11 kg |