Part Number BAN-5PK1510 | Brand: Bando | 3 items in stock
CA $27.79


Product Highlights
| Part Number | BAN-5PK1510 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Accessory Drive |
| UPC | 649717259686 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 18, 2024 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 23.50 cm |
| Width | 7.80 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.28 kg |