Part Number BAN-5PK1105 | Brand: Bando | 3 items in stock
CA $21.00


Product Highlights
| Part Number | BAN-5PK1105 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Accessory Drive |
| UPC | 649717001995 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 26.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.14 kg |