Part Number NWF-PRM2201 | Brand: AmeriBRAKES | 2 items in stock
CA $106.96


Product Highlights
| Part Number | NWF-PRM2201 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 841929143658 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 23.50 cm |
| Width | 20.40 cm |
| Height | 10.30 cm |
| Weight | 2.13 kg |