Part Number NWF-PRC2381 | Brand: AmeriBRAKES | 2 items in stock
CA $81.56


Product Highlights
| Part Number | NWF-PRC2381 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 841929154715 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2024 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 19.00 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 3.00 kg |